Asseco Data Systems partnerem konferencji „Polskie uczelnie w światowej perspektywie”

Asseco Data Systems było technologicznym partnerem konferencji „Polskie uczelnie w światowej perspektywie – Rankingi a strategiczne zarządzanie szkołą wyższą”, która odbyła się w dniach 3-4.12.2018 w Warszawie. Prezes ADS Andrzej Dopierała i Wiceprezes Daniel Lala promowali na niej rozwiązania, które przygotowało Asseco z myślą o rozwoju i zwiększeniu konkurencyjności polskich uczelni.

Konferencja została po raz trzeci zorganizowana przez Fundację Edukacyjną “Perspektywy” oraz Konferencję Rektorów Akademickich Szkół Polskich (KRASP). Udział w wydarzeniu wzięli twórcy czołowych międzynarodowych rankingów uczelni, a także wybitni przedstawiciele polskiego świata akademickiego oraz firm i instytucji wspierających szkolnictwo wyższe.

Najważniejszymi tematami wydarzenia były analiza rankingów światowych, międzynarodowe doświadczenia w tworzeniu uczelni badawczych oraz efektywne zarządzanie badaniami naukowymi z wykorzystaniem nowoczesnych instrumentów informatycznych. Prezes ADS Andrzej Dopierała podkreślił, że rozwiązania przygotowane przez Asseco Data Systems powstały we ścisłej współpracy z przedstawicielami uczelni i środowisk naukowych:

Nasze rozwiązania konsultowaliśmy szeroko w środowisku akademickim. Wsłuchiwaliśmy się też w głos interesariuszy nauki polskiej takich jak Polska Akademia Nauk, Rada Głowna Szkolnictwa Wyższego czy Polska Komisja Akredytacyjna. Wierzymy, że dzięki temu nasza oferta odpowiada potrzebom polskich uczelni – powiedział prezes Asseco Data Systems Andrzej Dopierała.

Wiceprezes ADS Daniel Lala podkreślił, że rozwiązania przygotowane przez Asseco w ramach kompleksowej oferty Uczelnia 3.0 ułatwią strategiczne zarządzanie uczelnią wyższą i mogą w dłuższej perspektywie pomóc im zająć wyższe miejsca w rankingach.

Chcemy, aby nasza oferta dla uczelni pozwalała na wykorzystanie szans, jakie stworzyła Konstytucja dla Nauki – zarówno pod kątem implementacji nowych rozwiązań, wprowadzanych przez Ustawę 2.0, jak i  lepszego, bardziej sprawnego zarządzania wszystkimi obszarami i sferami aktywności szkół wyższych – powiedział wiceprezes Asseco Data Systems Daniel Lala.

 

 

 

Close Menu

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 2. Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  • przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  • przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 7. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 8. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.

POLITYKA PRYWATNOŚCI