Asseco z ofertą Uczelnia 3.0 na Konferencji Rektorów Publicznych Uczelni Zawodowych.

Ponad 40 rektorów Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych z całej Polski spotkało się w dniach 11-13 września w Suwałkach. Uczestnikom Zgromadzenia Planarnego Konferencji Rektorów Publicznych Uczelni Zawodowych towarzyszyli przedstawiciele Asseco Data Systems.

 

 

Konferencyjna rozpoczęła od podpisania porozumienia o współpracy pomiędzy Asseco Data Systems i  Konferencją Rektorów Publicznych Uczelni Zawodowych (KRePUZ).

 

 

 

Podczas Konferencji zaprezentowano program Asseco dla Uczelni (Uczelnia3.0) a w szczególności wykorzystanie Wirtualnej Rzeczywistości w procesie kształcenia, platformę UniCloud jako narzędzie znane komercyjnie, teraz dostosowane do potrzeb realizacji ścieżki dydaktycznej na kierunkach informatycznych i technicznych oraz System Biblioteczny z elementami sztucznej inteligencji.

Relacja z wydarzenia dostępna tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=Q6OjRQheVHo

 

Uczelnia 3.0 to na dziś 14 modułów przygotowanych w ramach dedykowanej oferty dla wyższych Uczelni. Wśród nich znajdują się takie rozwiązania jak platforma edukacyjna, oprogramowanie akademickich biur karier, system ERP, platforma UniCloud przystosowana do realizacji ścieżki dydaktycznej na kierunkach informatycznych i technicznych, szkolenia, sprzęt i wiele innych modułów dostarczanych do kilkudziesięciu Uczelni w Polsce i na świecie.

Zdecydowanie istotną wartością jest także wsparcie świadczone Uczelniom w zakresie pozyskiwania środków UE przez co oferta dla Uczelni Wyższych jest kompleksowa. Moduły Uczelni 3.0 oparte o University Cloud by Asseco to także kompletne rozwiązanie oparte o chmurę Asseco przeznaczone do wsparcia procesów związanych z technologią na Uczelni. Moduły, które wchodzą w skład pakietu Uczelnia 3.0 bazują na rozwiązaniach chmurowych. Rozwiązania dobierane są indywidualnie w oparciu o szczegółowy zakres wymagań oraz szereg dodatkowych, precyzyjnie analizowanych czynników. Stosowanie rozwiązań Cloud by Asseco zapewnia ciągły dostęp do świadczonych usług oraz możliwość ich łatwego skalowania w zależności od zakresu projektu. Na Uczelniach są także realizowane wdrożenia hybrydowe, które polegają na połączeniu korzyści zasobów chmury Asseco z infrastrukturą własną Uczelni.

 

 

 

Close Menu

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 2. Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  • przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  • przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 7. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 8. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.

POLITYKA PRYWATNOŚCI