Konkurs NCBR już w kwietniu

16 kwietnia 2018

Zgodnie z informacją opublikowaną przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju 28 marca 2018 r., w zaktualizowanym Planie Działania na rok 2018 dla osi III PO WER (wersja 2018/7), ogłoszenie konkursów zostało przyspieszone i nastąpi w kwietniu 2018 r.

Zmiany dotyczą:

• konkursu „Zintegrowane Programy Uczelni – ścieżka I”;
• konkursu „Zintegrowane Programy Uczelni – ścieżka III”;
• konkursu „Zintegrowane Programy Uczelni na rzecz Rozwoju Regionalnego”;
• projektu pozakonkursowego „Wsparcie zdolności instytucjonalnej polskich uczelni poprzez tworzenie i realizację międzynarodowych programów studiów”.

Aktualna wersja Planu Działania na rok 2018 dostępna jest na stronie NCBR

Tegoroczny nabór wniosków w konkursie NCBR „Zintegrowane Programy Uczelni” może być ostatnią szansą dla szkół wyższych, aby sięgnąć po unijne środki na sfinansowanie innowacyjnych projektów wdrożeniowych.

Ponad 1 mld złotych, jakie przewidziane są w kolejnej edycji konkursu NCBR, daje uczelniom możliwość wdrożenia kompleksowych projektów rozwojowych, obejmujących zarówno sam proces zarządzania uczelnią i jej zasobami, jak również sferę dydaktyczną: innowacyjne metody nauczania wykorzystujące m.in. wirtualną rzeczywistość, nowe programy edukacyjne, narzędzia pozwalające na planowanie i ewaluację zawodowej ścieżki absolwentów.

Narzędzia, które może wdrożyć uczelnia to m.in.: platforma edukacyjna, serwis biura karier, nowoczesny intranet, systemy ERP, cyfrowy dziekanat, system obiegu dokumentów i zarządzania informacją, repozytoria, nowoczesna infrastruktura IT, szkolenia z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości.

W przypadku pytań dotyczących konkursu zapraszamy do kontaktu z nami.

Close Menu

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 2. Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  • przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  • przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 7. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 8. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.

POLITYKA PRYWATNOŚCI