News

Asseco News Portal informacyjny Asseco Poland

 • Asseco rozwija systemy dla banków spółdzielczych
  by Redakcja on September 29, 2022 at 10:04 am

  Eksperci Asseco, firmy będącej czołowym dostawcą rozwiązań informatycznych dla sektora bankowości spółdzielczej, podsumowali dotychczasowe zmiany w oferowanych systemach oraz przedstawili plany ich rozwoju. Prezentacja odbyła się w ramach webinarów zorganizowanych w połowie września br., w których udział wzięli przedstawiciele banków spółdzielczych. Asseco stale pracuje nad rozwojem dostarczanych rozwiązań, tak aby zachować wysoki poziom ich konkurencyjności Artykuł Asseco rozwija systemy dla banków spółdzielczych pochodzi z serwisu Asseco News.

 • AUMS Migrator od Asseco wspiera branżę w migracji danych do CSIRE
  by Redakcja on September 29, 2022 at 9:11 am

  Migracja danych do CSIRE to proces przygotowania do startu produkcyjnego systemu, w którym uczestnicy migracji czyli OSD  i sprzedawcy energii są zobowiązani dostarczyć w formie elektronicznej dane, zgodne z wymaganiami modelu migracji danych CSIRE. Ta operacja dla uczestników rynku jest pewnym wyzwaniem. O tym jak energetyka przygotowuje się do CSIRE mówi Tomasz Bendlewski, Dyrektor Pionu Artykuł AUMS Migrator od Asseco wspiera branżę w migracji danych do CSIRE pochodzi z serwisu Asseco News.

 • Kolejne rekordy Asseco w rankingu „Złota Setka”
  by Redakcja on September 28, 2022 at 10:08 am

  Asseco po raz szesnasty zostało liderem podkarpackich spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych. Asseco Poland i Asseco South Eastern Europe zajęły kolejno 1. i 2. miejsce w zestawieniu „Złota Setka Firm Podkarpacia” w kategorii „Spółki giełdowe Podkarpacia wg kapitalizacji”. Ponadto firmy znalazły się w czołówce największych przedsiębiorstw Podkarpacia wg zysku netto oraz rentowności sprzedaży. Ranking Artykuł Kolejne rekordy Asseco w rankingu „Złota Setka” pochodzi z serwisu Asseco News.

 • Platforma mobilności, czyli jak podróżuje się w nowoczesnym mieście
  by Redakcja on September 23, 2022 at 10:11 am

  Przyjazny dla pasażerów, bezpieczny i zintegrowany – taki m.in. powinien być transport publiczny w nowoczesnym mieście. Jak osiągnąć te cele? Jakie rozwiązania technologiczne mogą w tym pomóc? M.in. na te pytania odpowiedzieli eksperci podczas konferencji „Mix & Move Przesiadaj się i jedź”, która odbyła się 20 września br. w ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności. Organizatorem wydarzenia Artykuł Platforma mobilności, czyli jak podróżuje się w nowoczesnym mieście pochodzi z serwisu Asseco News.

 • Adam Góral Gospodarczą Osobowością Roku
  by Redakcja on September 22, 2022 at 1:47 pm

  Prezes i założyciel Grupy Asseco otrzymał tytuł „Gospodarcza Osobowość Roku 2022” w kategorii „Biznes”. Wyróżnienie zostało mu przyznane w ramach konkursu „Gospodarcze Nagrody Roku”, którego organizatorem jest Federacja Przedsiębiorców Polskich. Federacja przyznaje nagrody, jako wyraz uznania za znajomość i zrozumienie potrzeb przedsiębiorców. Adam Góral jest twórcą największej polskiej firmy informatycznej oraz grupy kapitałowej, która jest Artykuł Adam Góral Gospodarczą Osobowością Roku pochodzi z serwisu Asseco News.

Check what else we can do for you!

Find out about all our systems for higher education.

This site is registered on wpml.org as a development site.