News

Asseco News Portal informacyjny Asseco Poland

 • Żabka automatyzuje obieg dokumentów HR przy wsparciu Asseco i All For One
  by Redakcja on July 16, 2024 at 11:10 am

  Żabka Polska przy wsparciu Asseco Data Systems (ADS) oraz All For One Poland automatyzuje obieg dokumentów i redukuje liczbę wydruków w obszarze HR. Dostarczone przez Asseco rozwiązanie SignHub oraz przez All For One Rockawork E-Teczki zostały zintegrowane z systemem Żabki SAP SuccessFactors. Zwiększy to efektywność zarządzania procesem tworzenia, obiegu i zatwierdzania elektronicznych dokumentów kadrowych oraz Artykuł Żabka automatyzuje obieg dokumentów HR przy wsparciu Asseco i All For One pochodzi z serwisu Asseco News.

 • System Asseco pozytywnie zweryfikowany podczas ćwiczeń NATO
  by Redakcja on July 16, 2024 at 9:04 am

  System do wymiany i analizy danych (CSD EP System Client), opracowany przez zespół Asseco, uzyskał pozytywny wynik podczas Ćwiczeń Koalicyjnej Interoperacyjności Bojowej (CWIX). Odbyły się one w czerwcu br. w Centrum Szkolenia Sił Połączonych NATO w Bydgoszczy. Wzięło w nich udział 2,5 tys. ekspertów, którzy przetestowali ok. 490 rozwiązań technologicznych. Asseco zaprezentowało polskie rozwiązanie CSD Artykuł System Asseco pozytywnie zweryfikowany podczas ćwiczeń NATO pochodzi z serwisu Asseco News.

 • Asseco, Samsung i Xtension wspólnie wprowadzają certyfikowany podpis biometryczny
  by Redakcja on July 4, 2024 at 11:37 am

  Asseco, Samsung i Xtension wprowadzają nową usługę, certyfikowany podpis biometryczny – biocertiX. Jest to jedyne w swojej klasie rozwiązanie łączące tradycyjny podpis z nowoczesną technologią.   biocertiX to system do składania podpisu własnoręcznego na tablecie Samsung za pomocą rysika, przy wykorzystaniu oprogramowania Xtension rejestrującego i szyfrującego dane biometryczne. Wiarygodność procesu zapewniają kwalifikowane usługi zaufania Asseco: Artykuł Asseco, Samsung i Xtension wspólnie wprowadzają certyfikowany podpis biometryczny pochodzi z serwisu Asseco News.

 • Asseco największym producentem oprogramowania w Polsce wg „Gazety Finansowej”
  by Redakcja on July 2, 2024 at 7:20 am

  Asseco z przychodami w wysokości 16,9 mld zł znalazło się na liście „1000 największych firm w Polsce” przygotowanej przez redakcję „Gazety Finansowej”. Ponadto w minionym roku spółka zanotowała 1,6 mld zł zysku netto, co stanowi drugi pod względem wartości wynik w jej ponad 30-letniej działalności. Asseco tworzy zaawansowane technologicznie oprogramowanie dla firm z kluczowych sektorów Artykuł Asseco największym producentem oprogramowania w Polsce wg „Gazety Finansowej” pochodzi z serwisu Asseco News.

 • Polskie Sieci Elektroenergetyczne zwycięzcą w konkursie Best in Cloud – Asseco współtworzyło nagrodzony projekt
  by Redakcja on June 26, 2024 at 1:50 pm

  Polskie Sieci Elektroenergetyczne (PSE) zajęły pierwsze miejsce w kategorii „Najlepsze wdrożenie usługi chmurowej w ostatnich 12 miesiącach” w konkursie Best in Cloud, organizowanym przez magazyn „Computerworld”. Zostały nagrodzone za wykorzystanie zasobów chmury Amazon Web Services (AWS) do udostępnienia Narzędzia Migracji Danych inicjalnych do Centralnego Systemu Informacji Rynku Energii (CSIRE). Z rozwiązania skorzysta około 300 sprzedawców Artykuł Polskie Sieci Elektroenergetyczne zwycięzcą w konkursie Best in Cloud – Asseco współtworzyło nagrodzony projekt pochodzi z serwisu Asseco News.

Check what else we can do for you!

Find out about all our systems for higher education.